oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Dąbrówki

Wasilków (gw), Dąbrówki
działka na sprzedaż

LHM-GS-11735

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o powierzchni 925 m2, położonej w urokliwych Dąbrówkach, gminie Wasilków. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury, z dala od zgiełku miasta. Działka posiada wydane warunki zabudowy oraz gotową koncepcję ...

Powierzchnia
925,00 m2
Cena za m2
269,19 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Dąbrówki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gródek, Kołodno

Gródek, Kołodno
działka na sprzedaż

LHM-GS-11700

Wyjątkowe działki nad rzeką – cisza, natura i szybki dojazd do Białegostoku Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od codziennego pośpiechu? Ta oferta jest idealna dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość natury. Oferujemy pięknie położone działki ...

Powierzchnia
4 000,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 200 000
działka na sprzedaż - Gródek, Kołodno

Białystok, Centrum
lokal na sprzedaż

LHM-LS-11664

Serdecznie polecamy atrakcyjny lokal użytkowy położony w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Ogromnym potencjał inwestycyjny do prowadzenia m.in. działalności handlowo-usługowej, biurowej lub medycznej   Przedmiot sprzedaży usytuowany jest w parterowym, ...

Powierzchnia
89,70 m2
Piętro
niski parter
Cena za m2
13 377,93 zł
cena 1 200 000
lokal na sprzedaż - Białystok, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Zdrojowa

Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Zdrojowa
działka na sprzedaż

LHM-GS-11578

Działka inwestycyjna – Niewodnica Kościelna, ul. Zdrojowa (gm. Turośń Kościelna) Serdecznie polecamy działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni ok. 4786 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części miejscowości Niewodnica Kościelna. Parametry nieruchomości: przeznaczenie ...

Powierzchnia
4 786,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 1 196 500
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Świętajno, Sulejki

Świętajno, Sulejki
działka na sprzedaż

LHM-GS-11577

Wyjątkowa działka na Mazurach – blisko jednych z najczystszych jezior w Polsce Jeśli marzysz o własnym miejscu na Mazurach – w ciszy, blisko natury i z dala od tłumów – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 3547 m² położona w miejscowości ...

Powierzchnia
3 547,00 m2
Cena za m2
59,20 zł
cena 210 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Sulejki

Białystok, Piaski
mieszkanie na wynajem

LHM-MW-11557

Oferta idealna dla studentów Uniwersytetu Medycznego! Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piaski przy ul. Waszyngtona, w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala oraz w bardzo bliskiej odległości od kampusu UM. Lokal o powierzchni 37 m², ...

Powierzchnia
37,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
62,16 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Białystok, Piaski
Kryteria wyszukiwania

rozumiem