oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Hajnówka

Hajnówka
dom na sprzedaż

LHM-DS-11907

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w Hajnówce, położony w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji – w drugiej linii zabudowy od ulicy głównej, co zapewnia ciszę, prywatność i komfort codziennego życia. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu  zabudowy jednorodzinnej ...

Powierzchnia
314,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 904,46 zł
cena 598 000
dom na sprzedaż - Hajnówka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Płaska, Rubcowo

Płaska, Rubcowo
dom na sprzedaż

LHM-DS-11897

Siedlisko z dużą działką – Rubcowo, gm. Płaska, pow. augustowski Na sprzedaż klimatyczne, podlaskie siedlisko położone w spokojnej wsi Rubcowo (gmina Płaska, powiat augustowski), w otoczeniu lasów i jezior. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 500 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 128,57 zł
cena 289 000
dom na sprzedaż - Płaska, Rubcowo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Tołcze, Sarnia

Turośń Kościelna, Tołcze, Sarnia
działka na sprzedaż

LHM-GS-11891

NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA W TOŁCZACH, GM. TUROŚŃ KOŚCIELNA Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Tołcze, gmina Turośń Kościelna, powiat białostocki – jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w sąsiedztwie Białegostoku. Atuty ...

Powierzchnia
1 067,00 m2
Cena za m2
233,36 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Tołcze, Sarnia
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Dąbrowskiego

Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Dąbrowskiego
działka na sprzedaż

LHM-GS-11890

NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKI W NIEWODNICY KOŚCIELNEJ Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone w miejscowości Niewodnica Kościelna, w gminie Juchnowiec Kościelny – jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w sąsiedztwie Białegostoku. Atuty działek: Świetna lokalizacja ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
245,00 zł
cena 367 500
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kuźnica, Cimanie

Kuźnica, Cimanie
działka na sprzedaż

LHM-GS-11886

POLECAMY NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI ORAZ SIEDLISKO Z DOMEM – GMINA KUŹNICA, MIEJSCOWOŚĆ CIMANIE Nieruchomości położone są w miejscowości Cimanie, w gminie Kuźnica, na terenie pełnym spokoju, w otoczeniu przyrody i malowniczych krajobrazów Podlasia. To idealne miejsce dla osób ...

Powierzchnia
146 663,00 m2
Cena za m2
0,18 zł
cena 27 000
działka na sprzedaż - Kuźnica, Cimanie
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Kuźnica, Cimanie

Kuźnica, Cimanie
dom na sprzedaż

LHM-DS-11882

Na sprzedaż – siedlisko z domem i stodołą w miejscowości Cimanie, gmina Kuźnica Białostocka Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących własnego miejsca na wsi – w otoczeniu ciszy, zieleni i spokoju, a jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury. Działka o powierzchni ...

Powierzchnia
5 438,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 438 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,42 zł
cena 160 000
dom na sprzedaż - Kuźnica, Cimanie
24
ofert
Maja Sztukiewicz Sakowicz

Manager

Licencja: 23736

nieruchomosci@m2home.pl

690884614
690884614