Naszą misją jest wyznaczanie standardów i wspieranie naszych klientów przy szybkiej i satysfakcjonującej transakcji Kupna/Sprzedaży. Właśnie dlatego w sposób szczególny czujemy się odpowiedzialni za naszych klientów którzy obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam sprzedaż swoich nieruchomości. Nasze usługi to wynik naszej pasji, kreatywności i doskonałości na bazie naszych doświadczeń w zakresie pracy z klientami.

NASZYM PODSTAWOWYM ZAKRESEM DZIAŁALNOŚCI JEST:

*pełna obsługa prowadzonych transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu nieruchomości *sporządzenie umów przedwstępnych *współpraca z notariuszem *rozliczenia stron ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami czy zarządcami oraz dostawcami mediów *pomoc w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości *pomagamy w wyborze sposobu finansowania transakcji *zajmujemy się doradztwem z zakresu rynku nieruchomości
WACHLARZ DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH POSZERZYLIŚMY O NAJNOWSZE NARZĘDZIA WPŁYWAJĄCE NA JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG:

Home Staging, wizyta wirtualna, zdjęcia z drona, profesjonalna sesja fotograficzna

Jedno z najważniejszych przykazań sprzedaży nieruchomości brzmi następująco:

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i jest tylko jedno!”

Poza atrakcyjną ceną nieruchomości, to właśnie zdjęcia sprawiają, że osoba szukająca nieruchomości zwróci na nią uwagę lub odrzuci ją już na samym początku.Zdjęcia są też pierwszym kontaktem kupującego z nieruchomością, a co się z tym wiąże, są również pierwszym wrażeniem, które nieruchomość po sobie pozostawi.

Fotografia była, jest i będzie ponadczasowym nośnikiem obrazu, uczuć i emocji. Tym samym, nie możesz nie zgodzić się z faktem, iż wysokiej jakości zdjęcia wykonane przez profesjonalistów to inwestycja, która procentuje.
Dlatego pozwól Nam zadbać o odpowiednią oprawę, a szybko będziesz mógł się cieszyć z pomyślnej transakcji.

MARKETING

Naszym celem jest szybka sprzedaż nieruchomości, a nie mogłaby być ona możliwa gdyby nie nasza znajomość procesów marketingowych. Dzięki umiejętnościom prezentacji głównych atutów nieruchomości i całościowego zarządzania procesem sprzedaży, sprawimy by klient w oglądanym mieszkaniu widział to jedyne miejsce dla siebie.

M2 HOME skupia się nie tylko na wykorzystywaniu narzędzi promocyjnych, ale przede wszystkim na mechanizmach zwiększających wartość nieruchomości. Prowadzimy szerokie działania reklamowe dzięki czemu generujemy maksymalny ruch na ofertach.

ZESPÓŁ M2HOME

Przy wykonywaniu czynności pośrednictwa, nasi agenci stosują przepisy prawa i standardy zawodowe oraz kierują się zasadami etyki zawodowej, jak również dbają o interes osób, na których rzecz wykonują polecone zadanie.

Biuro M2HOME prowadzone jest przez zespół osób doskonale przygotowanych merytorycznie, które posiadają duże doświadczenie zawodowe w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jednak mimo wszystko każdy z naszych agentów przez cały czas poszerza swoje kwalifikacje i doświadczenie poprzez uczęszczanie na wszelkiego rodzaju kursy zawodowe związane z rynkiem nieruchomości.

Pośrednicy oraz wszyscy inni usługodawcy współpracujący z firmą M2HOME zapewniają miłą i profesjonalną obsługę klientów.