Pracownia projektowa M2H Architekci zajmuje się kompleksową obsługą z zakresu projektowania architektonicznego i ogólnobudowlanego. Interesują nas przede wszystkim projekty ciekawe, łączące estetykę z funkcjonalnością. Nabyte doświadczenie w zakresie projektowania zarówno domów jednorodzinnych jak i obiektów użyteczności publicznej pozwoliły nam na zaprezentowanie się jako firma gwarantująca profesjonalną obsługę klienta.

 

Realizowane projekty takie jak projekty budynków budowanych od podstaw, projekty adaptacji i przebudowy obiektów istniejących, projekty zmiany sposobu użytkowania powstają od fazy koncepcji, poprzez projekt architektoniczno – budowlany, do wykonawczego w ścisłej współpracy z wykwalifikowaną kadrą projektantów ze wszystkich branż budowlanych.

Stale poszukujemy najlepszych rozwiązań. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem i troską, od początku do końca procesu inwestycyjnego.

Każdy nowy temat to dla nas pretekst do poszukiwań nowych, interesujących rozwiązań architektonicznych i inżynierskich, których podejmowanie rozwija naszą pasję

 

M2Home Architekci
Architekt - Leszek Sakowicz
tel: 509 298 367
e-mail: leszek@m2homeArchitekci.pl