ARCHITEKT
Leszek Sakowicz - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Założyciel M2 ARCH i Współwłaściciel M2HOME Nieruchomości.
Doskonale łączy dwie branże, które w wielu dziedzinach pokrywają się ze sobą, oferując przy tym szerszy wachlarz usług swoim Klientom. Opanowany i ciepły, perfekcjonista w każdy calu, z głową pełną pomysłów. To człowiek, który Twoje "jutro", wyrabia już dziś! Jak nikt kochający swoją pracę i kontakt z Klientami, ale jego największą zaletą jest duża dawka empatii i zrozumienia na problemy innych ludzi.
W wolnym czasie miłośnik podróży, a na co dzień aktywny ojciec dwóch szalonych córek i wspaniały mąż. 

 

fot. Monika Woroniecka

Pracownia projektowa M2H ARCH zajmuje się kompleksową obsługą z zakresu projektowania architektonicznego i ogólnobudowlanego. Interesują nas przede wszystkim projekty ciekawe, łączące estetykę z funkcjonalnością. Nabyte doświadczenie w zakresie projektowania zarówno domów jednorodzinnych jak i obiektów użyteczności publicznej pozwoliły nam na zaprezentowanie się jako firma gwarantująca profesjonalną obsługę klienta.
Realizowane projekty takie jak projekty budynków budowanych od podstaw, projekty adaptacji i przebudowy obiektów istniejących, projekty zmiany sposobu użytkowania powstają od fazy koncepcji, poprzez projekt architektoniczno – budowlany, do wykonawczego w ścisłej współpracy z wykwalifikowaną kadrą projektantów ze wszystkich branż budowlanych.
Stale poszukujemy najlepszych rozwiązań. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem i troską, od początku do końca procesu inwestycyjnego.
Każdy nowy temat to dla nas pretekst do poszukiwań nowych, interesujących rozwiązań architektonicznych i inżynierskich, których podejmowanie rozwija naszą pasję.

 

fot. Monika Woroniecka

kontakt : +48 509 298 367
m2.leszek@gmail.com