Dlaczego dzwonimy?

Jest to nieodłączny element pracy doradcy ds. nieruchomości. Każdego dnia przeglądamy najnowsze oferty czy to na stronach internetowych, czy w gazetach. Przyjmujemy bezpośrednie zgłoszenia od klientów lub drogą pantoflową dowiadujemy się o kolejnych lokalach, działkach, domach itd., które wkrótce pojawią się na rynku. Po uzyskaniu takiej informacji pora na kontakt z właścicielem czyli telefon z biura nieruchomości. Dzwonimy by pomóc, doradzić, proponujemy spotkanie aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące nieruchomości oraz po to aby wyjaśnić na czym polega i jak wygląda proces sprzedaży. Zdarza się, że dzwoniąc spotykamy się z niechęcią rozmówcy, staramy się wtedy wytłumaczyć pokrótce na jakich zasadach działamy gdyż bardzo często wynika to po prostu z niewiedzy na czym dokładnie polega nasza praca.

Czy warto godzić się na współpracę z biurem?

Sprzedając za pośrednictwem biura nieruchomości niewątpliwe można zaoszczędzić czas, to pośrednik odbiera wówczas (czasem nieustanne) telefony od zainteresowanych, a następnie zajmuje się prezentacją. Jesteśmy specjalistami i znamy techniki, które mogą w znacznym stopniu przyspieszyć sprzedaż. A może cena, którą podałeś jest za niska? Wtedy pomożemy wycenić nieruchomość, abyś sprzedał ją w korzystnej cenie. Kolejna kwestia to bezpieczeństwo - biuro czuwa nad przebiegiem całej transakcji od początku do końca, zajmujemy się wszystkimi formalnościami, kompletujemy i sprawdzamy dokumenty niezbędne do sprzedaży, mamy za sobą setki udanych transakcji tych bardziej i mniej skomplikowanych, wiemy jakie poczynania podjąć aby bezpiecznie niemalże "za rękę" przeprowadzić Cię przez cały proces sprzedaży. Jesteśmy po to by zminimalizować Twój stres, który bardzo często towarzyszy w takich sytuacjach.

A może jednak sprzedam sam?

Oczywiście jest i taka możliwość, ale czy nie warto jednak powierzyć tego zadanie specjaliście? Dlatego kiedy zadzwonimy do Ciebie z propozycją współpracy daj nam szansę.

Agata Jaworowska

agata@m2home.pl

796 718 256